Dil Okulları

Dil eğitiminde arzu ettiğiniz dil seviyesine daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabilmek için o dilin kullanıldığı ülkelerde yaşayabilir, bu sayede kurallı bir lisan eğitimi yanında, birebir hayatın içinde pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirebilir, farklı bir kültürle tanışabilirsiniz.

Bir kez yurtdışına gitmeye karar verdikten sonra yurtdışında dil eğitimi ile ilgili çok sayıda alternatif bulunabilir. Yeter ki siz hangi ülkeye gideceğinize karar verin. Bizde sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun dil kursu seçeneklerini belirleyelim.

Dil kurslarına yerleştirme, sizin ekonomik durumunuz, dil seviyeniz, amaçlarınız, tercih ettiğiniz dil programı, eğitim süresi ve size uygun zaman dilimi göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Yurtdışında dil eğitimi üniversiteler ve özel dil kursları tarafından verilmektedir. Dil okullarının geneli her hafta başında yeni öğrenci kabul etmektedir. Ancak üniversitelerin düzenledikleri kurslar için daha önceden belirlenmiş bir akademik takvim takip edilmektedir. Kısa süreli dil kursu seçeneklerinin yanı sıra uzun süreli ve akademik amaçlı kurslar da mevcuttur.

Ortalama 8 ay süren Akademik yıl kurslarının en önemli özelliği daha az ücretle daha fazla eğitim imkanı sunmasıdır. Bu kurslar katılımcının, öğrendiği dilde dilbilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Bu programların diğer bir amacı ise katılımcıyı lisans veya yüksek lisans eğitimi yapabilecek seviyede dil bilgisine ulaştırmak ve üniversitelere yerleştirmektir.

Dil kurslarında verilen programlara baktığımızda 
Genel İngilizce kursları Beginner - Advanced 
Çalıştığı sektöre uygun İş İngilizcesi, Yöneticiler için İngilizce Programları
İngilizceyi akademik eğitim yapmak için isteyenlere yönelik TOEFL, IELTS, Sınav Hazırlıkları GMAT, GRE SAT...
Akademik amaçlı İngilizce Pre-MBA veya Uzun Dönem Akademik Yıl kursları, 
Pratik Amaçlı İngilizce ve Özel Amaçlı İngilizce programları gibi oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.

İstenen her seviyede ve farklı amaçlara uygun olarak düzenlenmiş İngilizce kurslarında haftada ortalama 15-25 saat, yoğun programlar da ise haftada 25-32 saatlik ders seçenekleri öğrencilere sunulmaktadır.

Öğrencilerin yurtdışında konaklamaları içinde ekonomik durum ve tercihleri doğrultusunda çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktayız. Aile yanı, okul kampüsü, yurt, pansiyon v.b.

Anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları aracılığıyla, isteklerinize ve size en uygun programı belirleyerek en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz sizlere sunduğu hizmetlerden dolayı hiçbir ücret talep etmeyecektir. Hizmet bedeli yurtdışında anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumundan temin edilmektedir.

İngilizce dil eğitimi için gidebileceğiniz harika merkezler:

AMERİKA: New York, Chicago, Boston, Miami, Fort Lauderdale, San Diego, Los Angeles, Santa Barbara, San Francisco, Seattle, Honolulu.
İNGİLTERE VE İRLANDA: Oxford, Manchester, Brighton, London, Bournemouth, Bristol, Cambridge; Hastings, Dublin.
KANADA: Vancouver, Montreal, Toronto.
AVUSTRALYA: Sydney, Perth, Brisbane, Auckland.
MALTA: St. Julian’s.
GÜNEY AFRİKA: Cape Town.
SİNGAPUR: Singapur.

Diğer dillerde ise:

Fransızca için NICE ve PARIS, İspanyolca için BARSELONA, MALAGA, QUITO ve KOSTA RIKA, Almanca için MÜNIH, İtalyanca için ROMA ve Çince için de SHANGHAI ve PEKIN!

Batı Dilleri, Sakarya İngilizce Kursu, Sınav, Dil Kursu, YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDİL, Erasmus, Almanca Aile Birleşimi, Speaking, İlköğretim İngilizce, İş İngilizcesi, Work and Travel, Pilotajlık, Yurtdışı Dil Okulu, Kurumsal İngilizce, MEB dil sertifikası, batı dilleri, batı dilleri merkezi, İspanyolca , İtalyanca, Rusça, İngilizce Özel Ders, İngilizce konuşma, İngilizce seviye tespit, Dil Sertifikası, Çocuklar için İngilizce, Kurumsal çeviri, Sakarya İngilizce kursu , Sakarya İspanyolca kursu, Sakarya Fransızca kursu, Sakarya İtalyanca kursu, Sakarya Almanca kursu, Adapazarı İngilizce kurs, Adapazarı Almanca kurs,İngilizce, versant sınavı, Sakarya versant sınavı, Sakarya İngilizce kursu, Sakarya dil kursu , Sakarya dil eğitimi, YDS , TOEFL, IELTS, erasmus, aile birleşimi, İngilizce kariyer, speaking, aile birleşimi, juniour ilköğretim, iş İngilizcesi, work travel, yurtdışı dil okulu, eğitim danışmanlığı, kurumsal İngilizce, MEB dil sertifikası, batı dilleri, batı dilleri merkezi, yabancılara Türkçe eğitim, İspanyolca , İtalyanca, Rusça, özel kurs İngilizce ders, İngilizce konuşma, İngilizce dilbilgisi, İngilizce seviye, İngilizce seviye tespit, dil sertifikası, yurtiçi eğitim, yurtdışı eğitim, İngilizce aktivite, İngilizce program, çocuk İngilizcesi, Sakarya çeviri, Sakarya kurumsal çeviri, Sakarya İngilizce kursu , Sakarya İspanyolca kursu, Sakarya Fransızca kursu, Sakarya İtalyanca kursu, Sakarya Almanca kursu, Adapazarı İngilizce kurs, Adapazarı Almanca kurs