KURUMSAL

Batı Dilleri Merkezi, 1971’de yabancı dil öğrenmenin kapılarını İstanbul ve Türkiye’ye ilk ve resmi olarak açan, 1991’de de Adapazarı’nda ikinci şubesiyle eğitim vermeye kesintisiz olarak devam eden, yenilik, kalite, saygı ve anlayışı politika edinmiş bir yabancı dil eğitim kurumudur. Bünyemizde Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında dünyanın pek çok farklı yerlerinde dil okullarında eğitim, Work&Travel, Staj ve CampUSA programları aracılığıyla öğrencilerimizin yabancı bir dili en doğru ve isabetli bir biçimde öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Ana dili İngilizce olan gerçek yabancı eğitmenler ile İngilizceyi doğru aksanı, grameri ve güncelliğiyle sunuyoruz. Uzman kadromuzla, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve daha birçok diğer dili aynı eğitim politikamıza sadık bir tavırla hayata geçirmekteyiz. Hedefimiz sadece yabancı dil grameri bilen değil, konuşabilen, okuduğunu ve dinlediğini anlayabilen öğrenciler yetiştirmektir.

Öğretmen ile öğrencinin birebir temas kurabilmesini sağlayan U düzeni ferah sınıflarda, dili çeşitli aktivitelerle sıkılmadan öğrenirsiniz. Her ders 50 dk. sürer ve molalarda teras kafeteryamızda yabancı eğitmenlerimiz ve arkadaşlarınız ile muhabbet edebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz ya da Kanadalı eğitmenlerimiz derslerinize Türk eğitmenlerinizle dönüşümlü olarak girerek, hem doğal İngilizce öğrenmenize, hem de sizi İngilizce konuşturmaya yardımcı olurlar. Düzenli dersleriniz dışında “Conversation” adını verdiğimiz ücretsiz konuşma derslerinde konuşma akıcılığınızı ve telaffuzunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.Her seviyeye uygun İngilizce kitap ve dergi ödünç alabilir ve Sinema Salonumuzda en beğenilen film ve dizileri İngilizce ya da Türkçe altyazılı olarak, eğitmeniniz eşliğinde izleyerek İngilizceyi öğrenmenin alternatiflerini maksimuma çıkarabilirsiniz.
Bunların dışında ekstra olarak organize edilebilen piknik, barbekü ve klup partileri de nicesi!  

Batı Dilleri, Sakarya İngilizce Kursu, Sınav, Dil Kursu, YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDİL, Erasmus, Almanca Aile Birleşimi, Speaking, İlköğretim İngilizce, İş İngilizcesi, Work and Travel, Pilotajlık, Yurtdışı Dil Okulu, Kurumsal İngilizce, MEB dil sertifikası, batı dilleri, batı dilleri merkezi, İspanyolca , İtalyanca, Rusça, İngilizce Özel Ders, İngilizce konuşma, İngilizce seviye tespit, Dil Sertifikası, Çocuklar için İngilizce, Kurumsal çeviri, Sakarya İngilizce kursu , Sakarya İspanyolca kursu, Sakarya Fransızca kursu, Sakarya İtalyanca kursu, Sakarya Almanca kursu, Adapazarı İngilizce kurs, Adapazarı Almanca kurs,